Влагозащитен LED фасаден аплик CAPRI/O LED ∙ 12W ∙ бял ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004082 | Артикул: CAPRI/O LED 12W WH CL
Технически параметри
| Серия | CAPRI LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 960lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP54 |
| Форма | овална форма |
| Размери (mm) | 230x105x70mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | ABS+PC |
| EAN | 3800228026755 |
LED плафониера, овал,12W, 230V, 4000K, IP54, бял корпус.


