Рефлекторна LED лампа BLAST LED ∙ PAR30 ∙ 12W ∙ 900lm ∙ E27 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004102 | Артикул: BLAST LED PAR30 12W E27 CL 4000K
Технически параметри
| Серия | BLAST LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 900lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 40° |
| Форма | рефлекторна |
| Размери (mm) | Ø95x112mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~75W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228026953 |
LED PAR30 лампа 12W, E27, 4000K. Лампите BLAST LED PAR30 са енергоефективна алтернатива на класическите PAR30 лампи с нажежаема жичка. Използването на BLAST LED гарантира надеждно висококачествено осветление.




