Пендел RETRO ∙ R6002 ∙ антично злато/бежов усукан кабел
Код заявка: VIV004119 | Артикул: R6002 AB-SA RETRO антично злато/бежов усукан кабел
Технически параметри
| Серия | RETRO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø100x980mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | антично злато |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800228027073 |
RETRO шик метален пендел с текстилен кабел с дължина 980 mm, 230V, цокъл E27, мощност на светлинния източник - max 1 x 60W, φ100 x 980 mm, IP20, антично злато/бежов усукан кабел.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Пендел RETRO ∙ R6001 ∙ антично злато/черен гладък кабел
-
Пендел RETRO ∙ R6002 ∙ антично злато/черен усукан кабел
-
Пендел RETRO ∙ R6012 ∙ антично злато/черен усукан кабел
-
Пендел RETRO ∙ R6001 ∙ графит/черен гладък кабел
-
Пендел RETRO R6001 антик/черен гладък кабел
-
Пендел RETRO ∙ R6002 ∙ антик/черен усукан кабел
-
Пендел RETRO ∙ R6001 ∙ розово злато/черен гладък кабел
