LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ GFO125 ∙ 11W ∙ 1350lm ∙ E27 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004126 | Артикул: GFO125 LED 11W E27 4000K FLICK OPAL LED
Технически параметри
| Серия | FLICK OPAL LED |
| Мощност(W) | 11W |
| Светлинен поток (lm) | 1350lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | глобус |
| Размери (mm) | Ø125x165mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | опал |
| Еквивалент | ~90W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228027141 |
LED лампа 11W, E27, 230V, 4000K, филамент, опал G125. Опаловата стъклена колба на FLICK OPAL LED допринася за това лампите да приличат на стандартна лампа с нажежаема жичка, но в същото време те притежават предимствата на типичната LED филамент лампа - висок светлинен добив, ниска консумация на енергия и равномерна осветеност в ъгъл 360°.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ AFO60 ∙ 8W ∙ 700lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ AFO60 ∙ 8W ∙ 700lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ AFO60 ∙ 9.5W ∙ 1050lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампa FLICK OPAL LED ∙ AFO60 ∙ 9.5W ∙ 1050lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ BFO35 ∙ 4W ∙ 400lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ BFO35 ∙ 4W ∙ 400lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ GFO45 ∙ 4W ∙ 400lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ GFO45 ∙ 4W ∙ 400lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ GFO45 ∙ 4W ∙ 400lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ GFO45 ∙ 4W ∙ 400lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ GFO95 ∙ 8W ∙ 900lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ GFO95 ∙ 8W ∙ 900lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK OPAL LED ∙ GFO125 ∙ 11W ∙ 1300lm ∙ E27 ∙ 3000K



