Влагозащитена плафониера BALI/O LED ∙ 16W ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004147 | Артикул: BALI/O LED 16W CL 4000K
Технически параметри
| Серия | BALI LED |
| Мощност(W) | 16W |
| Светлинен поток (lm) | 1280lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 220° |
| Степен на защита | IP54 |
| Форма | овална форма |
| Размери (mm) | 200x97x48mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800228027189 |
LED плафониера, овал, 16W, 230V, 4000K, IP54. Влагозащитените LED плафониери BALI LED IP54 са с мощност 16W и са с вградени светодиоди, които светят с неутрална светлина 4000K. Лесната инсталация ги прави идеални за осветяване на различни помещения както в дома, така и на открито.



