Мултифункционална плафониера ATHENA LED ∙ 60W ∙ 3000-6400K
Код заявка: VIV004163 | Артикул: ATHENA LED 60W 3000-6500K
Технически параметри
| Серия | ATHENA LED |
| Мощност(W) | 60W |
| Светлинен поток (lm) | 3900-4800 |
| Цветна температура (K) | 3000-6400K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø552x80mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228027295 |
LED плафониера ATHENA LED 60W, бяла, Ø552, 230V, IP20. Мултифункционалната плафониера има възможност за димиране и смяна на цветната температура (от 3000K до 6400K) с помощта на дистанционно управление.



