LED филамент лампа FLICK DECO LED ∙ GFD125 ∙ 4W ∙ 350lm ∙ E27 ∙ 2200K
Код заявка: VIV004180 | Артикул: GFD125 LED 4W E27 2200K FLICK DECO LED
Технически параметри
| Серия | FLICK DECO LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 350lm |
| Цветна температура (K) | 2200K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | глобус |
| Размери (mm) | Ø125x175mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | кехлибар |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228027455 |
LED филамент лампа, 4W, 350 lm, 2200K, E27, Ø125 x 175 mm, 360°, 25 000 ч. FLICK DECO LED е серия винтидж LED лампи с ефектно огънати филаменти и кехлибарен цвят на колбите.



