Градински фенер MARIBOR ∙ WD001 ∙ античен месинг ∙ IP44
Код заявка: VIV004186 | Артикул: WD001/AB MARIBOR IP44
Технически параметри
| Серия | MARIBOR |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 210x150x360mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | античен месинг |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228027370 |
Фенер, алуминиев корпус, цвят античен месинг, с горен носач и стъклени стени. Максималното натоварване е 1 х 60W за лампи с нажежаема жичка. Серията MARIBOR са шестстенни алуминиеви фенери, степен на влагозащита IP44, с фасунга за лампа с цокъл Е27.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Градински фенер MARIBOR ∙ WD001 ∙ черен ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ WU001 ∙ черен ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ WU001 ∙ античен месинг ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ H001 ∙ черен ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ H001 ∙ античен месинг ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ SS001 ∙ черен ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ SS001 ∙ античен месинг ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ PS001 ∙ черен ∙ IP44
-
Градински фенер MARIBOR ∙ PS001 ∙ античен месинг ∙ IP44


