Градински фенер SOFIA ∙ PS005 ∙ антично сребро ∙ IP44
Код заявка: VIV004219 | Артикул: PS005/SR SOFIA IP44
Технически параметри
| Серия | SOFIA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 145x145x1000mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | антично сребро |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228027806 |
Фенер, цвят старо сребро, алуминиeв корпус и матирано, декоративно стъкло, за монтаж върху земя, в комплект със стълб. Фасунга за лампа Е27. Общата дължина на тялото 1000 мм. Максималното натоварване 1 х 60W за лампи с нажежаема жичка. Степен на защита IP44.


