Градински фенер RIGA ∙ H006 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004225 | Артикул: H006/BK RIGA IP44
Технически параметри
| Серия | RIGA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 145x145x1150mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228027868 |
Фенер с класическа четиристенна форма, алумниев корпус, черен цвят, стъклени стени, за окачване върху таван, в комплект с пендел, фасунга E27, степен на защита IP44, общата дължина на тялото е 1150 мм. Максималното натоварване е 1 х 60W за лампи с нажежаема жичка.



