LED лампа OTO LED ∙ 7W ∙ 800lm ∙ G9 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004238 | Артикул: OTO LED 7W G9 CL 4000K
Технически параметри
| Серия | OTO LED |
| Мощност(W) | 7W |
| Светлинен поток (lm) | 800lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G9 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | цилиндрична форма |
| Размери (mm) | Ø20x71mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~55W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228027998 |
OTO LED G9 е светодиодна лампа с мощност 7W 230V 4000K, впечатляващ светлинен поток 800 lm и много висока ефективност от 114 lm/W. Лампата е с керамичен корпус за оптимално отвеждане на отделената при работа топлина.



