Верига за външно осветление SWING-T ∙ 5xE27 ∙ IP44
Код заявка: VIV004241 | Артикул: SWING-T 5xE27 IP44
Технически параметри
| Серия | SWING |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 5200mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | 300W/ 1 string; 450W/ 2÷10 strings |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | PVC |
| EAN | 3800228028001 |
Веригата за външно осветление SWING 5xE27 IP44 може да превърне всяка осветявана с нея градина, тераса или веранда в красиво и уютно място за вечеря, релакс или забавление. Светлинният източник не е включен в комплекта. SWING 5xE27 е снабдена с 5 фасунги за лампи Е27, степен на защита IP44 и възможност за максимално натоварване до 5 х 60W.

