Аплик GRENADA ∙ 1 x GU10 ∙ никел мат ∙ IP44
Код заявка: VIV004250 | Артикул: GRENADA 1xGU10 N/M IP44
Технически параметри
| Серия | GRENADA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 87x118x80mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| EAN | 3800228028063 |
Фасадно осветително тяло GRENADA 1 x GU10 N/M IP44, аплик с цилиндрична форма от неръждаема стомана, фасунга за лампа GU10, максимално натоварване 1 х 35W. Степен на защита IP44.



