Фасаден аплик TALIN ∙ 2xGU10 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004261 | Артикул: TALIN 2xGU10 BK IP44
Технически параметри
| Серия | TALIN |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 100x245x105mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228028179 |
Фасадното осветително тяло TALIN IP44 е подходящо както за външно, така и за интериорно осветление. Изработено е от лят алуминий и е снабдено с две фасунги за цокъл GU10 (max 2x35W), има прозорчета за създаване на специфичен светлинен ефект върху стената, на която е монтирано.


