Плафониера BERLIN ∙ 1 x E27 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004264 | Артикул: BERLIN 1xE27 BK IP44
Технически параметри
| Серия | BERLIN |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | осемстенна форма |
| Размери (mm) | 270x270x130mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228028209 |
Плафониерата BERLIN е с осемстенен алуминиев корпус и матиран стъклен дифузер, черен цвят на корпуса. Има степен на защита IP44, фасунга за цокъл Е27 и предлага възможност за осветление както на открито, така и в закрити помещения.





