Аплик YORK ∙ 1 x E27 ∙ сив ∙ IP44
Код заявка: VIV004266 | Артикул: YORK 1xE27 GR IP44
Технически параметри
| Серия | YORK |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 108x205x175mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | сив |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228028223 |
Цилиндричният дизайн и класически матиран сив цвят на фасадния аплик YORK 1 x E27 го прави много подходящ за осветление на сгради в съвременен стил. Тялото е с алуминиев корпус със структура, позволяваща влагозащита IP44 за дългосрочно и надеждно осветление.


