Подвижна луна за вграждане NEXT ∙ 3 x GU10 ∙ бяла
Код заявка: VIV004272 | Артикул: KD213 W NEXT
Технически параметри
| Серия | NEXT |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | правоъгълна форма |
| Размери (mm) | 120x303x105mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 3x35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | 285x105mm |
| EAN | 3800228028278 |
NEXT са серия осветителни тела за вграждане в окачен таван, които могат да се насочват по две перпендикулярни оси. Подвижна луна за вграждане NEXT KD213 W, 3 x GU10, монтажен отвор: 285 x 105 mm, IP20.


