LED панел за вграждане QUADRA LED ∙ 24W ∙ 2400lm ∙ бял ∙ 4000K
Код заявка: VIV004284 | Артикул: QUADRA LED 24W CL
Технически параметри
| Серия | QUADRA LED |
| Мощност(W) | 24W |
| Светлинен поток (lm) | 2400lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 200° |
| Степен на защита | IP44/20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 170x170x16mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 20000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | 150x150mm |
| EAN | 3800228028377 |
LED панел QUADRA LED 24W; 2400 lm; 4000К (студена светлина); IP44/IP20; 20 000 ч полезен живот; 2 години гаранция. QUADRA LED е квадратен светодиоден панел с висока ефективност 100 lm/W и по-широка светеща площ.




