Мултифункционална плафониера JEWEL LED ∙ 60W ∙ 3000-6400K
Код заявка: VIV004290 | Артикул: JEWEL LED 60W 3000-64000K
Технически параметри
| Серия | JEWEL LED |
| Мощност(W) | 60W |
| Светлинен поток (lm) | 3900-4800 |
| Цветна температура (K) | 3000-6400K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø490x70mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228028414 |
Фасетираната форма на мултифункционалната LED плафониера JEWEL LED 60W 3000-6400K дава възможност за интересен акцент в осветяваното помещение и в същото време предлага удобна функционалност, която се контролира с дистанционно управление: променя цветната си температура на степени 3000К-4000К-6400К; може да се димира – светлинният й поток се променя от 10% до 100%; може да се избере работа в нощен режим; може да се зададе време за автоматично изключване след 30 или след 60 минути.





