LED лампа NORRIS LED PREMIUM ∙ 9W ∙ 868lm ∙ E14 ∙ 3000K
Код заявка: VIV004304 | Артикул: NGL 9W E14 WW 3000K NORRIS LED PREMIUM
Технически параметри
| Серия | NORRIS LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 868lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 160° |
| Форма | мини глобус |
| Размери (mm) | Ø45x88mm |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Еквивалент | ~64W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228028568 |
NORRIS LED е серия светодиодни лампи с мощност 9W и с много висока ефективност от 96 lm/W. Лампите са с керамичен корпус за оптимално отвеждане на отделената при работа топлина, което осигурява дългосрочна и надеждна работа – 30 000 часа живот.



