LED лампа FORCE LED PREMIUM ∙ JDR ∙ 10W ∙ 854lm ∙ GU10 ∙ 4000К
Код заявка: VIV004307 | Артикул: FRL JDR 10W GU10 CL 4000K FORCE LED PREMIUM
Технически параметри
| Серия | FORCE LED |
| Мощност(W) | 10W |
| Светлинен поток (lm) | 854lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Размери (mm) | Ø50x56mm |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Еквивалент | ~100W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228028599 |
FORCE LED са насочени LED лампи в керамичен корпус с цокъл GU10. Мощността им е 10W, а светлинният поток 854 lm е еквивалент на 100W халогенна лампа. Широкият ъгъл на светлинния сноп от 120° на FORCE LED ги прави подходящи за използване както за основно, така и за акцентиращо осветление.




