Градински аксесоар с фасунга ACER/SP ∙ GU10 ∙ черен ∙ IP65
Код заявка: VIV004313 | Артикул: ACER/SP GU10 BK IP65
Технически параметри
| Серия | ACER |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | Ø98x315mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228028605 |
Влагозащитеното тяло ACER/SP GU10 IP65 за външно осветление е в комплект с колче, с помощта на което тялото се забива в земята, а това дава възможност то да се мести. ACER/SP е с метален корпус и фасунга за цокъл GU10, което дава възможност за свободен избор на насочени лампи с марка VIVALUX.


