LED тяло за баня DAFNE LED ∙ 9W ∙ 4000K ∙ хром
Код заявка: VIV004323 | Артикул: DAFNE LED 9W CH/CL
Технически параметри
| Серия | DAFNE LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 675lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 405x75x50mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| EAN | 3800228028643 |
Ако банята Ви е решена в прави изчистени линии и сте избрали непреходния лукс на хромираните повърхности или дизайнерски кокетното черно, то DAFNE LED е идеалното допълнение за осветление над огледалото. Неутралната светлина на осветителното тяло е допълнително предимство за DAFNE LED. LED тяло за баня 9W, 230V, IP20, 4000K, 675 lm.




