LED осветително тяло за земя QUAZAR LED ∙ IP65
Код заявка: VIV004341 | Артикул: QUAZAR LED 0.8W IP65
Технически параметри
| Серия | QUAZAR LED |
| Мощност(W) | 0.8W |
| Светлинен поток (lm) | 25lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø100x74mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | сив |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø95mm |
| EAN | 3800228028827 |
LED осветително тяло QUAZAR LED 0,8W е предназначено за вграждане в земя.


