Влагозащитен фасаден аплик KYOTO/W ∙ 2xE27 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004344 | Артикул: KYOTO/W 2xE27 BK
Технически параметри
| Серия | KYOTO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 84x350x115mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x40W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| EAN | 3800228028872 |
Цилиндричният конус на външните осветителни тела от серията KYOTO предлага универсална възможност за осветяване на пространства пред сгради с различно предназначение. Още по-голяма гъвкавост се постига с фасунгите на E27, в която могат да се ползват лампи с различна мощност и цветна температура. Фасадно осветително тяло с цилиндрична форма, основа с черен цвят и бял разсейвател, 2 х Е27, максимум 40W, височина 350 мм, степен на защита IP44.



