Влагозащитен фасаден аплик SEOUL/W ∙ 1 x GU10 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004351 | Артикул: SEOUL/W 1xGU10 BK
Технически параметри
| Серия | SEOUL |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 66x100x92mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228028841 |
Серията SEOUL е предназначена за осветление на външни пространства. Състои се от фасаден аплик и градинска лампа на стълб, които могат да се насочват в желаната посока в рамките на 90°. Снабдени са с фасунги за GU10 и дават възможност за избор на светлинен източник с този цокъл. Фасадно осветително тяло с черен матиран корпус , кубична форма. Фасунга GU10, максимално натоварване 1 х 35W, степен на защита IP44 и височина 100 мм.


