LED лента LENTA LED ∙ 60 SMD3528 ∙ зелена ∙ 5м
Код заявка: VIV004359 | Артикул: LENTA LED 60 SMD3528 /reel 5m/, GREEN
Технически параметри
| Серия | LENTA LED |
| Мощност(W) | 24W |
| Напрежение (V) | 12V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 8x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | зелен |
| Брой диоди на метър | 60 SMD LED/m |
| Мощност/m | 4.8W/m |
| EAN | 3800228028957 |
LED лента LENTA LED 60 SMD3528 G зелена.


