Градински фенер RIVIERA ∙ WD010 ∙ бял ∙ IP44
Код заявка: VIV004365 | Артикул: WD010/WH RIVIERA IP44
Технически параметри
| Серия | RIVIERA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 300x240x260mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228029015 |
Стенен фенер с горен носач RIVIERA WD010/WH IP44, 230V, бял. Серията фенери RIVIERA са с дизайн в средиземноморски стил и се предлага в три цвята на корпуса: бяло със злато, тъмносиво и античен месинг. Моделите в серията са с възможност за монтаж на стена или за окачване и са съвместими с лампи с цокъл Е27.


