Градински фенер LYON ∙ H003 ∙ античен месинг ∙ IP44
Код заявка: VIV004378 | Артикул: H003/AB LYON IP44
Технически параметри
| Серия | LYON |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 145x145x1000mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | античен месинг |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228029145 |
Висящ градински фенер LYON, 230V, античен месинг.



