LED плафон MATRIX LED ∙ 35W ∙ 4000K
Код заявка: VIV004405 | Артикул: MATRIX LED 35W CL
Технически параметри
| Серия | MATRIX LED |
| Мощност(W) | 35W |
| Светлинен поток (lm) | 2165lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | правоъгълна форма |
| Размери (mm) | 600x600x115mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228029398 |
Телата от серията MATRIX LED са с интересен дизайн и оригинална класическа линия, с което допринасят за създаването на неповторима атмосфера в осветяваното помещение. MATRIX LED са с цветна температура 4000К за оптимален зрителен комфорт. Светодиодно осветително тяло, 35W, 230V, IP20, 120 ͦ, не се димира, 4000K, 2165 lm.

