LED полилей CITY LED ∙ 58W ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV004408 | Артикул: CITY LED 58W CCT-switch
Технически параметри
| Серия | CITY LED |
| Мощност(W) | 58W |
| Светлинен поток (lm) | 3836lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø600x1500mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
| EAN | 3800228029428 |
Полилеят CITY LED е елегантно и достъпно решение за осветление на помещения с по-високи тавани. Той отдава достатъчно светлина, за да се използва за осветяване както на кухни и всекидневни, така и на фоайета и хотелски стаи. Осветителното тяло вече е налично в нов, по-лесен начин за избор на желаната цветна температура, който може да бъде направен чрез плъзгач, поставен върху захранването. Така, в зависимост от положението на плъзгача, то ще свети постоянно в една от избраните цветни температури: 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) или 6400К (дневна светлина).



