Мултифункционална LED плафониера с дистанционно ZARA LED ∙ 60W ∙ 3000-6400K
Код заявка: VIV004424 | Артикул: ZARA LED 60W 3000-6400K
Технически параметри
| Серия | ZARA LED |
| Мощност(W) | 60W |
| Светлинен поток (lm) | 2400-5000lm |
| Цветна температура (K) | 3000-6400K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø400x73mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228029589 |
Мултифункционалната LED плафониера ZARA LED 60W представлява чудесна енергоспестяваща алтернатива за осветление на закрито в жилища, хотели или други помещения с търговско предназначение.



