LED лента BAND LED ∙ 120 SMD2835 ∙ 4000K ∙ 5м
Код заявка: VIV004442 | Артикул: BAND LED120 SMD2835 CL /reel 5m/, 4000K
Технически параметри
| Серия | BAND LED |
| Мощност(W) | 48W |
| Светлинен поток (lm) | 3000lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 8x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Брой диоди на метър | 120 SMD LED/m |
| Мощност/m | 9.6W/m |
| Светлинен поток/m | 600 lm/m |
| EAN | 3800228029718 |
LED лента, 120 диода/метър, 48W за ролка от 5 m, 9,6 W/m, 4000К, 12VDC, ролка 5 м.






