Комплект RGB лента+захранване+контролер BAGRA LED ∙ 30 SMD5050 ∙ 5м
Код заявка: VIV004497 | Артикул: RGB BAGRA LED30 SMD5050 12W - 5m SET
Технически параметри
| Серия | RGB BAGRA LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 10x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | RGB |
| Брой диоди на метър | 30 SMD LED/m |
| EAN | 3800228029961 |
Комплектът включва RGB LED лента с дължина 5 метра и с 30 диода на метър. Всяка лента се предлага със захранване за нея и вграден контролер с дистанционно управление. RGB лентите в комплектите RGB BAGRA LED могат да се режат на сегменти в указаната област, в която могат и да се свързват при необходимост. При свързване на по-голям брой RGB LED ленти е необходимо използване на захранване с подходящ капацитет.





