Аплик PETRA-2 ∙ 1 x E27 ∙ антично злато ∙ IP44
Код заявка: VIV004499 | Артикул: PETRA-2 1xE27 AB IP44
Технически параметри
| Серия | PETRA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | овална форма |
| Размери (mm) | 213x142x98mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | антично злато |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228029985 |
PETRA е алуминиев аплик с разсейвател от стъкло и степен на влагозащита IP44 в цвят старо злато. Осветителното тяло е с фасунга за лампи с цокъл E27.

