LED прожектор RICH LED ∙ 20W ∙ черен ∙ 6400K
Код заявка: VIV004532 | Артикул: RICH LED 20W/B 6400K
Технически параметри
| Серия | RICH LED |
| Мощност(W) | 20W |
| Светлинен поток (lm) | 1800lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 110° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 114x94x28mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 20000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Температура на околната среда | -25÷+40°C |
| EAN | 3800234850078 |
Серия прожектори RICH LED IP65 с цветна температура 6400К (дневна светлина) и с ниско ниво на заслепяване. Конструкцията им включва преден капак с UV-защита, който ограничава заслепяването и предоставя зрителен комфорт. RICH LED 20W; 1800 lm; ефективност - 90 lm/W; 6400K.



