LED аплик със сензор за движение TANIS LED ∙ 15W ∙ SR14 ∙ IP65
Код заявка: VIV004549 | Артикул: TANIS LED 15W SR14
Технически параметри
| Серия | TANIS LED |
| Мощност(W) | 15W |
| Светлинен поток (lm) | 1100lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | 80x171x160mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 50000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Температура на околната среда | -20÷+40°C |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| EAN | 3800234850245 |
Стенно осветително тяло, не се димира, 50 000h, 230V, 15W, външен монтаж, кръгла форма, 4000K (неутрална светлина), бял, 120°, IP65, LED,-20÷+40°C, Инфрачервен сензор.


