LED тръба ROYAL LED ∙ 18W ∙ 2000lm ∙ T8 ∙ 1200mm ∙ G13 ∙ 6400K
Код заявка: VIV004554 | Артикул: ROYAL LED 18W T8 W-6400K
Технически параметри
| Серия | ROYAL LED |
| Мощност(W) | 18W |
| Светлинен поток (lm) | 2000lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G13 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 270° |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 1200x26mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Температура на околната среда | -20÷+50°C |
| EAN | 3800234850344 |
Файлове
Подобни модели
-
LED тръба ROYAL LED ∙ 18W ∙ 2000lm ∙ T8 ∙ 1200mm ∙ G13 ∙ 4000K
-
LED тръба ROYAL LED ∙ 9W ∙ 900lm ∙ T8 ∙ 600mm ∙ G13 ∙ 4000K
-
LED тръба ROYAL LED ∙ 9W ∙ 900lm ∙ T8 ∙ 600mm ∙ G13 ∙ 6400K
-
LED тръба ROYAL LED ∙ 24W ∙ 2000lm ∙ T8 ∙ 1500mm ∙ G13 ∙ 6400K
-
LED тръба ROYAL LED ∙ 24W ∙ 1900lm ∙ T8 ∙ 1500mm ∙ G13 ∙ 4000K

