Полилей KING ∙ SSP719 ∙ черен
Код заявка: VIV004579 | Артикул: SSP719 BK KING
Технически параметри
| Серия | KING |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø60x1330mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234850542 |
Серията спотове KING GU10 предлага гъвкавост в осветлението на помещения с различно предназначение, тъй като включва варианти за монтаж на таван и стена и спотове и полилеи за релсов монтаж. Те могат да се използват за акцентиращо или помощно осветление у дома, в търговски обекти, хотели, ресторанти както поединично, така и в комбинация помежду си.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Полилей KING ∙ SSP719 ∙ бял
-
Полилей за релсов монтаж KING ∙ TL909 ∙ бял
-
Полилей за релсов монтаж KING ∙ TL909 ∙ черен
-
Спот за релсов монтаж KING ∙ TL908 ∙ бял
-
Спот за релсов монтаж KING ∙ TL908 ∙ черен
-
Луна за външен монтаж KING ∙ DL715 ∙ бял
-
Луна за външен монтаж KING ∙ DL715 ∙ черен
-
Спот за външен монтаж KING ∙ SP717 ∙ бял
-
Спот за външен монтаж KING ∙ SP717 ∙ черен
-
Спот за стена с прекъсвач KING ∙ SP718 ∙ бял
-
Спот за стена с прекъсвач KING ∙ SP718 ∙ черен

