LED плафониера LUKA LED ∙ 35W ∙ бял ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV004616 | Артикул: LUKA LED 35W WH CCT-switch
Технически параметри
| Серия | LUKA LED |
| Мощност(W) | 35W |
| Светлинен поток (lm) | 2400-2800lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 150° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø400x50mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
| EAN | 3800234850863 |
Плафониерите LUKA LED 35W са налични в нов, по-лесен начин за избор на желаната цветна температура, който може да бъде направен чрез плъзгач, поставен върху захранването на тялото. Така, в зависимост от положението на плъзгача, LUKA LED 35W ще светят постоянно в една от избраните цветни температури: 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) или 6400К (дневна светлина).
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED плафониера LUKA LED ∙ 35W ∙ черен ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
-
LED плафониера LUKA LED ∙ 35W ∙ злато ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
-
LED плафониера LUKA LED ∙ 45W ∙ бял ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
-
LED плафониера LUKA LED ∙ 45W ∙ черен ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
-
LED плафониера LUKA LED ∙ 45W ∙ злато ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K



