LED линейно осветително тяло FLAT LED ∙ 45W ∙ 1500 мм ∙ 4000K
Код заявка: VIV004620 | Артикул: FLAT LED 45W 1500mm 4000K
Технически параметри
| Серия | FLAT LED |
| Мощност(W) | 45W |
| Светлинен поток (lm) | 5400lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 125° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 1500x75x23mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 35000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234850900 |
LED осветително тяло с дължина 1500 мм, 45W, 230V, 4000K. Елегантната и компактна серия FLAT LED директно заменя като употреба луминесцентните осветителни тела. FLAT LED са подходящи за общо осветление на закрити помещения (IP20) - офиси, учебни кабинети, коридори, административни сгради и др.
Файлове
Подобни модели
-
LED линейно осветително тяло FLAT LED ∙ 18W ∙ 600 mm ∙ 4000K
-
LED линейно осветително тяло FLAT LED ∙ 18W ∙ 600 mm ∙ 6400K
-
LED линейно осветително тяло FLAT LED ∙ 36W ∙ 1200 mm ∙ 4000K
-
LED линейно осветително тяло FLAT LED ∙ 36W ∙ 1200 mm ∙ 6400K
-
LED линейно осветително тяло FLAT LED ∙ 45W ∙ 1500 мм ∙ 6400K


