LED панел с висока ефективност AXEL LED PREMIUM ∙ 40W ∙ 4800lm ∙ 6400K
Код заявка: VIV004623 | Артикул: AXEL LED 40W W-6400K PREMIUM
Технически параметри
| Серия | AXEL LED |
| Мощност(W) | 40W |
| Светлинен поток (lm) | 4800lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 110° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 595x595x8mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | 580x580mm |
| EAN | 3800234850931 |
LED панели с висока ефективност AXEL LED PREMIUM със светлинен добив 120 lm/W, светят в цветна температура 4000K (неутрална светлина) и 6400K (дневна светлина). Размерите на панелите са стандартни за монтаж в най-разпространената Т24 конструкция на растерен окачен таван. Останалите варианти за монтаж включват аксесоари, които се предлагат отделно: - в монтажен отвор с подходящ размер и с помощта на щипки; - външен монтаж с помощта на рамка; - висящ монтаж чрез комплект за окачване.






