Фасаден аплик NAVARA ∙ двоен ∙ 2xGU10 ∙ черно ∙ IP44
Код заявка: VIV004649 | Артикул: NAVARA 2xGU10 BK IP44
Технически параметри
| Серия | NAVARA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 90x160x80mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800234851044 |
Още една алтернатива за фасадно осветление предлагат телата от серията NAVARA. Серията съдържа единичен и двоен аплик с фасунги за цокъл GU10. Корпусът на NAVARA е пластмасов с UV защита и IP44, което ги прави устойчиви на атмосферните условия и подходящи за употреба на места с повишени нива на влажност.


