Влагозащитена луна за външен монтаж INEZ ∙ DL722 ∙ GU10 ∙ бял ∙ IP54
Код заявка: VIV004653 | Артикул: DL722 WH INEZ IP54
Технически параметри
| Серия | INEZ |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP54 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø80x95mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234851082 |
Влагозащитените луни за външен монтаж INEZ GU10 са с IP54 и позволяват използване на места с повишени нива на влажност: в бани, различни складови и индустриални помещения. Луните могат да се използват и за външно осветление, монтирани под козирка или тераса и с инсталирани насочени лампи с марка VIVALUX.




