Луна за вграждане REFF SL510 ∙ черен
Код заявка: VIV004659 | Артикул: SL510 BK REFF
Технически параметри
| Серия | REFF |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 80x80x25mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø75mm |
| EAN | 3800234851143 |
Стандартна квадратна насочваща се отливка в черен цвят. REFF подхожда на модерния съвременен интериор в домове, офиси, магазини, административни сгради. Подходяща е за използване с насочващите висококачествени лампи VIVALUX.


