LED лампа BREE LED ∙ JDR ∙ 9W ∙ 698lm ∙ GU10 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004675 | Артикул: BREE JDR LED 9W GU10 CL-4000K
Технически параметри
| Серия | BREE LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 698lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 38° |
| Размери (mm) | Ø50x56mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~57W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234851273 |
Насочените LED лампи от серията BREE LED са с мощност 9W и ъгъл на светлинния сноп 38°. Снабдени са с цокъл GU10, работят при напрежение 230V и могат да се използват в тела, предназначени за интериорно и външно осветление. В серията BREE LED се предлагат лампи с цветни температури 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) и 6400К (дневна светлина).



