LED фасаден аплик APOLLO LED ∙ 2x5W ∙ черно/златно ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004694 | Артикул: APOLLO LED 2x5W BK/G IP54 CL-4000K
Технически параметри
| Серия | APOLLO LED |
| Мощност(W) | 10W |
| Светлинен поток (lm) | 600lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | 100x95x280mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черно/златно |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234851402 |
Фасадното осветление с телата от серията APOLLO LED дава възможност за впечатляваща промяна на облика на сградите нощем, а със своята форма през деня телата са забележителен акцент по фасадите им. В серията APOLLO LED се предлагат тела с цвят на корпуса изцяло в бяло и комбинация от черно и злато. Телата светят с неутрална светлина 4000К. LED осветително тяло APOLLO LED, 2x5W, черно/златно, 4000K, IP54.









