Луна за вграждане POLLA ∙ SL513 ∙ G5.3 ∙ черен
Код заявка: VIV004702 | Артикул: SL513 BK POLLA
Технически параметри
| Серия | POLLA |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø85x65mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø70mm |
| EAN | 3800234851457 |
Серията луни за вграждане POLLA се предлага в 5 цвята и цветови комбинации: класическите изцяло черно и изцяло бяло, комбинациите черно със злато, бяло със злато и черно с бяло. Подходящи са за използване с всички LED лампи с цокъл G5.3 с марка VIVALUX.


