Луна за външен монтаж NIKOS ∙ DL724 ∙ GU10 ∙ бял
Код заявка: VIV004708 | Артикул: DL724 WH NIKOS
Технически параметри
| Серия | NIKOS |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø85x115mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234851518 |
Серията луни за външен монтаж NIKOS се предлага в 5 цвята и цветови комбинации: класическите изцяло черно и изцяло бяло, комбинациите черно със злато, бяло със злато и черно с бяло. Подходящи са за използване с всички LED лампи с цокъл GU10 с марка VIVALUX.




