Луна за вграждане LUNA ∙ SL516 ∙ G5.3 ∙ черен
Код заявка: VIV004710 | Артикул: SL516 BK LUNA
Технически параметри
| Серия | LUNA |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø96x30mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø85mm |
| EAN | 3800234851532 |
Kръглите луни за вграждане LUNA са подвижни с възможност за насочване на светлинния сноп. Предназначени са да се използват с всички LED лампи с цокъл G5.3 с марка VIVALUX.



